Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Kontekst fabularny TotS i OoS

Dodane przez ivered dnia 11 grudzień 2016 23:45
#68

Myślę że przemianę powinien w pewnym sensie poczuć czytelnik (a taka przewrotna myśl mi przyszła). Ona się oczywiście objawia w bohaterze i jego relacji do otaczającego go świata ale to w gruncie rzeczy kompleksowe zjawisko.

Trochę dużo materiału to prawda, ale bez przesady, mamy czas ;) Tym bardziej Lordzie że w swoich planach uwzględniasz "spotkania na analizę przyczyn sabotażu statku księżniczki". To dopiero przykładanie się do detalu ;) Ja to póki co luźne szkice kreślę.

Dopisałem nowy epizod przed RoD - bo nie wiem o czym pisze Szychu. Trzeba ustawić konflikt pomiędzy Corią a Xelem i zapoznać ich w jakiś sposób z Lorrepem. No i przede wszystkim rozgryźć Corię-Madora. I trzeba to zrobić przed Belgaroth.

Jaka/czyja przemiana byłaby w CS? I jaka/czyja w powstaniu na Cogneus?

Dobrze że Thingol ma ustawiony pomysł na Belgaroth i Vonara. Swoją drogą mógłbyś wrzucić w ten folder to co żeśmy spisali ostatnio - albo jeszcze lepiej przerobić to na punkty (no chyba że już tak to wygląda to spoko).

Zaczynam powoli dostrzegać rozmiar tego uniwersum O_o Ale spokojnie - teraz w zasadzie robimy najtrudniejszą robotę, jak ustawimy dobre fundamenty to reszta jest już z górki.