Tytuł: Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów "Gwiezdnych wojen" "Utapau" :: Kontekst fabularny TotS i OoS

Dodane przez Lord W dnia 07 luty 2017 22:37
#72


https://drive.goo...1lNU0ppNDA

Na bazie powyższych założeń oraz wcześniejszych ustaleń przygotowałem szczegółowe plany trzech historii: Strażnika Przeznaczenia, Kowali Losu, Serca kuźni.

Jakbyście mogli rzucić okiem i dodać ewentualnie swoje uwagi. Poprzednio Ivered zarzucił mi, że plany były mało konkretne. Mam nadzieję, że te są dużo bardziej konkretne i szczegółowe. Postanowiłem wypisać także listę postaci, nadając im już nawet imiona.

Wbrew pierwotnym założeniom nie uniknąłem odwołań do innych postaci - praktycznie pojawiają się wszystkie postacie z TotSa i OoSa, ale także kilka nowych nieistotnych w kontekście całej fabuły.

Myślę też, że jeżeli nie będziecie mieli jakieś większych uwag będę mógł przystąpić do pisania. Plan ramowy już jest, także jest ok. W związku z tym, że historie okazały się bardzo rozbudowane i mocno zróżnicowane z pewnością na pewnych płaszczyznach pójdzie mi lepiej, a na pewnych gorzej.

Grunt to iść powoli do przodu. Pierwsza historia wydaje się z pozoru najprostsza do napisanie. Najważniejsze to zacząć i se nie zaciąć. ;) Myślę, że wspólnymi siłami jakoś to pójdzie.