Zemsta Sithów w TVP
Dodane przez Lord W dnia 12 maj 2010 20:47
Powoli zbliżamy się do zakończenia seansu nowej trylogii w TVP. W najbliższy wtorek 18 maja o 12:25 zostanie wyemitowany epizod 3 - "Zemsta Sithów".

Zapraszamy do oglądania!
Treść rozszerzona
W TVP 1 niedawno zakończyła się emisja dwóch pierwszych części nowej trylogii: "Mrocznego Widma" i "Ataku Klonów". Z tej okazji TVP przygotowało serię konkursów, ankiet i materiałów dodatkowych jak np relacje z imprez fanowskich, ciekawostki, fotogalerie itp. Tym razem zapraszam do quizu o "Ataku Klonów". Powiem tyle - poszło mi zdecydowanie lepiej niż ostatnio.

Twój wynik: 15 pkt. czas: 01:34.403

Quiz o Ataku Klonów

Jak już napisałem TVP wyemituje ostatnią część nowej trylogii. Dla wielu osób będzie to pierwsze spotkanie z "nowo narodzonym" Darthem Vaderem i Galaktycznym Imperium, gdyż emisja tej części w telewizji publicznej następuje bodajże drugi raz. Z tej okazji zamieszczam również linki do dwóch utworów z zemsty Sithów:

Zemsta Sithów
Enter Lord Vader
Battle of the Heroes

Nadal nic mi nie wiadomo odnośnie starej trylogii. Miejmy nadzieje, że TVP zdecyduje się na kontynuowanie spotkań z Gwiezdnymi Wojnami i znów będziemy przeżywać walkę z Imperium.