Fani ze stolicy kontratakują
Dodane przez Szychu dnia 31 lipiec 2011 18:18
Czyżby w Warszawie nieregularne spotkania fanów Star Wars przybierały jakiś konkretny i sformalizowany kształt? Wiele na to wskazuje, bowiem tamtejsi ruszyli z oficjalną stroną oraz na 6 sierpnia zapowiadają kolejne spotkanie. Po więcej info można sięgnąć na oficjalną stronę warszawskiego ... hm, Centerpoint.
Treść rozszerzona
Czyżby w Warszawie nieregularne spotkania fanów Star Wars przybierały jakiś konkretny i sformalizowany kształt? Wiele na to wskazuje, bowiem tamtejsi ruszyli z oficjalną stroną oraz na 6 sierpnia zapowiadają kolejne spotkanie. Po więcej info można sięgnąć na oficjalną stronę warszawskiego ... hm, Centerpoint.

Pamiętam jeszcze dokładnie prowadzoną przed tygodniem rozmowę z Yako w Paradoksie, gdzie zapytałem go, że jeśli chodzi o fanów Star Wars w kontekście Warszawy to czy "coś się dzieje". Dostałem lakoniczne "chyba coś się dzieje", potem sprawdziłem - i faktycznie w stolicy kroi się cosik dużego. Był Outlander, teraz nowi fani (młode pokolenie?) serwują nam Centerpoint. Czy reaktywacja fanklubu w Wawie przyniesie oczekiwane skutki? Miejmy taką nadzieję i trzymajmy kciuki. Wszak im nas więcej, tym lepiej.