Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Sobota, Kwiecień 20, 2024
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 17

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
ivered 2 tygodnie/dni
Nova23 tygodnie/dni
Damian26 tygodnie/dni
Thingol27 tygodnie/dni
jariniop29 tygodnie/dni
Lord W35 tygodnie/dni
Aero80 tygodnie/dni
Thorin114 tygodnie/dni
Chebeat206 tygodnie/dni
Vinga253 tygodnie/dni
Ankieta
Czy po ustaniu pandemii miałbyś ochotę na spotkanie członków SSFGW Utapau?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Zobacz temat
 Drukuj temat
Spotkanie Utapau C
Zan
#41 Drukuj posta
Dodany dnia 17 marzec 2015 22:39
Awatar

Użytkownik

Postów: 14
Data rejestracji: 23.11.14

A
 
Lord W
#42 Drukuj posta
Dodany dnia 22 marzec 2015 17:44
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

To zależy.

Jeżeli zrobimy spotkanie otwarte z prawdziwego zdarzenia (czyli zawierałoby wszystkie elementy, o których pisałem - link poniżej) i powtórzymy ten manewr przy 10-leciu Utapau, to jestem za A.

http://www.forum....post_17643

Jeżeli nie, to B.

Odnośnie miejscówki na drugą cześć to gdyby Sosenka nie wypaliła to Grabskie Sioło czy jakoś tak też jest ciekawą miejscówką. Wiadomo weekend majowy ma ten minus, że wielu pomyśli o tym, żeby się wybrać na weekend na kajaki.
Edytowane przez Lord W dnia 22 marzec 2015 18:24
 
Lord W
#43 Drukuj posta
Dodany dnia 28 marzec 2015 21:58
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Słuchajcie - jestem załamany Waszym podejściem. Założyłem temat 6 miesięcy temu - mówiłem aby nie zostawiać pewnych rzeczy na ostatnią chwilę. Prosiłem, abyśmy przedyskutowali pewne kwestie - a tu nic. Chciałem, żebyście nie powtórzyli moich błędów ze SkierConu.

Ile razy Was zawiodłem? Oprócz SkierConu 2014, który zrobiłem źle, bo nie miałem czasu i sił, ile imprez schrzaniłem? Dlaczego nie traktowaliście moich rad wynikających z 8-letniego doświadczenia w Utapau poważnie?

Może po prostu Wam nie zależy. Bo dzisiaj więcej czasu poświęciliście na SkierCon, a o 100 mowa była wtedy jak sam znowu zacząłem drążyć temat. To nie Wy wyszliście z tematem. Ilekroć pytam Was też o szczegóły, to nie słyszę odpowiedzi.

Mnie nie interesują teksty nie martw się i zrobi się lub jest czas. Ja chcę, żeby 100 spotkanie było wyjątkowe. A czego Wy chcecie? Ważniejszy dla Was jest SkierCon? To powiedzcie i od dzisiaj zacznę organizować 10 - lecie Utapau (daję sobie rok) i będę dążył do tego, żeby było jak najlepiej, nie oglądając się na Was. Rok to dużo, aby zaplanować pewne rzeczy i skutecznie zrealizować. Utapau jest warte prawdziwego święta za to wszystko co zrobiło.

Zastanówcie się jakiego 100 spotkania chcecie. Jedno jest pewne - będzie ono takie na jakie My - jako Utapau zasłużymy.

Informacja dla całego świata - wolnych miejsc w Sosence już nie ma. Namiary na inne ośrodki:

Wycześniak
www.wyczesniak.co...

Grabskie sioło
http://www.grabsk...

Nieborów
http://meteor-tur...borow.html

Nadleśnictwo Skierniewice
http://www.skiern...RcJkPmG-nc

Ewentualnie nie wszystko ośrodki mogłem znaleźć - te znajdujące się w Budach mogą nie mieć strony - ewentualnie można podjechać fizycznie i popytać (choć jak sami stwierdziliście jest XXI wiek i to co proponuję jest co najmniej śmieszne, ewentualnie głupie)

Opcja ostatnia jest raczej słaba, ale zawsze można rozważyć.

Odnośnie tego tematu oto moja ostatnia dobra rada:

1. Trzeba stworzyć jak najszybciej zaproszenia (np. 4 kwietnia).
2. Podzwonić po podanych powyżej miejscówkach i zapytać gdzie są wolne miejsca i ile - ustalić cenę miejsca na osobę (np. 4 kwietnia).
3. W zaproszeniu podać termin części oficjalnej i nieoficjalnej oraz ustalić kto planuje wpaść na nieoficjal, aby zarezerwować miejsca. Warto by w zaproszeniu, napisać te informacje i zawrzeć do kiedy oczekujemy odpowiedzi w sprawie tej części nieoficjalnej (18 kwietnia). Wysłać od razu po świętach (6 kwietnia) Lista osób, które chcemy zaprosić (na wczoraj - 31 marca).
4. Uprzedzić władze MOKu o 100 spotkaniu, żeby sala 104 była koniecznie zarezerwowana.
5. Zarezerwować konkretną liczbę miejsc w wybranym ośrodku (20 kwietnia)
6. Przygotować budżet imprezy - tort, kubki, szampan, przekąski.

Co do samej imprezy to już pisałem wiele i na temat punktów i formy i się nie odnieśliście.

Nie robimy części dla ludzi - nie da rady jej już teraz zrobić sensownie.

Plan imprezy (13-18):

1. Wniesienie sztandaru Utapau przy muzyce tytułowej z SW (trochę kojarzy się z czasami słusznie minionymi)
2. Wielki Trójkonkurs Mistrz Sellera.
3. Wręczenie medali, upominków (czegoś na pamiątkę) przy muzyce Throne Room.
4. Ewok Celbration - tort i szampan, a tle robimy pokaz zdjęć
5. Na koniec zrobiłbym konkurs obrazkowy - wspólnie przez Nas wszystkich, składający się z czterech kategorii (fanfilmy, Stara Trylogia, Nowa trylogia, Utapau). Ja np zrobię 25 obrazków z galerii Utapau.

Do tego zrobiłbym wystawę z pamiątkami Utapau.

Część nieoficjalna - LARP i kalambury.

Jeszcze jedno. Zróbmy to wszyscy razem. Niech Harry, Zan, Seboss, Vinga i każdy kto czuje się członkiem dołoży swoją cegiełkę. Choćby było to zrobienia zakupów, czy przygotowanie sali. Wtedy jest szansa, żeby to uratować.

Niestety w związku z tym, że wysyłamy te zaproszenia bardzo późno, wiele osób zaplanowało już sobie długi weekend majowy i nie przyjedzie do Nas. Także może nie być nawet tylu osób co na 50.

Jeżeli nie uda się załatwić miejsca na nieoficjal to pozostanie nam tylko część oficjalna i tu nie można liczyć jedynie na Mistrza Sellera. Musimy wszyscy dołożyć swoją cegiełkę.

Także z ambitnych planów, które snułem kilka miesięcy temu, skończy się, że jak 100 spotkanie będzie na miarę 50 spotkania to będzie sukces.

Sytuację można jeszcze uratować, jeżeli faktycznie Wam zależy, zaczniemy być drużyną i weźmiecie sobie wszystkie moje żale i głupie rady do serca. A jak, któryś z tych czynników nie zostanie spełniony to od czerwca będzie można myśleć na poważnie o 10-leciu Utapau, a potem o emeryturze.

100 spotkanie będzie takie na jakie zasłużymy.


EDIT. Poprawiony błąd w hiperłączu
Edytowane przez Milka dnia 31 marzec 2015 02:08
 
Vinga
#44 Drukuj posta
Dodany dnia 29 marzec 2015 20:31
Awatar

Użytkownik

Postów: 315
Data rejestracji: 01.06.13

Ponownie informuję, że w weekend majowy pracuję (jak w każdy inny długi weekend).

Chętnie pomogę przed - mogę Wam zaproszenia porozsyłać itp., ale od 27 kwietnia mniej więcej jestem już wyłączona.
Jakby było coś potrzebne wczesniej, służę
- Zetrzyj kurze
- A ty kogutowi
 
Lord W
#45 Drukuj posta
Dodany dnia 29 marzec 2015 21:46
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

No to niewesoło - zero długich weekendów. Wiadomo 3 maj, 1 maj - różne imprezy kulturalno-patriotyczne, koncerty. Dużo się dzieje.

No cóż - wybór weekendu majowego miał swoje plusy i minusy.

 
Seboss
#46 Drukuj posta
Dodany dnia 29 marzec 2015 22:08
Awatar

Użytkownik

Postów: 261
Data rejestracji: 28.01.13

Ja, tak jak pisałem wcześniej mogę pomóc na ile dam radę. Tylko pytanie co chcecie abym dla "nas" zrobił? Konkrety... Mam wysyłać listy? upiec ciasto może?
Robię podobno całkiem niezłe rogaliki jak byście reflektowali.

A po drugie to mówiłem już niejednokrotnie, że na samej imprezie na pewno będę, ale nie wiem jak długo, o której i na ile. Nie wiem też czy zostanę czy nie na części nieoficjalnej. Sam mam 1 maja rocznicę, która wybaczcie, ale jest dla mnie ważniejsza i której jeśli będzie potrzeba poświęcę ten czas.

Na chwilę obecną nie mogę niczego zapewnić, ale tak jak mówię pomoc swoją ofiaruję i jak wiemy każdy osoba z Utapau i z poza, która mnie o pomoc prosiła, zawsze ją otrzymała.
"Tylko że ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze"
 
Milka
#47 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2015 02:20
Awatar

Administrator

Postów: 1184
Data rejestracji: 03.10.09

Konkurs obrazkowy można zastąpić kalamburami które są u nas tradycyjną (bądź ze mnie Lordzie dumny) zabawą, więc czemu by nie?

Wstępnie zarezerwowałem domki dla 30 osób w Nieborowie na 1-2 maja, w ciągu tygodnia mam pani potwierdzić. Widzę że Seboss nie może 1 maja, więc jeśli wolicie jeszcze możemy przesunąć na 2-3.

3x domek LUX - 5 osób - 200zł lub 6/230zł
1x chyba standard - 5/150zł lub 6/180zł
1x domek PRL - bez prysznica - 8/200zł
Nie pytałem, ale na ich stronie piszą jeszcze o rozbiciu namiotu za dyszkę. Może ktoś będzie preferował ten sposób.

Plus ognisko za 150zł (nie Wojciech, nie możemy wziąć twojego drewna)

Moja propozycja jest taka żeby od osób z PRLa wziąć po 25zł, a od pozostałych po 30zł. Reszta kosztów, czyli ognisko, dopłata po 8zł za LUXy, jedzenie idzie na Utapau.

Drugą opcją jest wzięcie od wszystkich po równo 30zł, wtedy ci od PRL pokryją część kosztów LUXów.

Nie powinniśmy zwracać więcej z prostego powodu. Musimy jeszcze zrobić imprezę w MOKu - tort, drobny poczęstunek i nagrody na konkursy. Jeszcze musimy pamiętać o planowanej imprezie dla noobów w dzień dziecka i przede wszystkim o premierze VII epizodu - na to powinniśmy być dobrze przygotowani. W skrócie ustaliłbym budżet na 100 spotkanie na poziomie 700zł oczywiście plus minus jeśli zajdzie taka potrzeba.

Zaproszenia zrobię i porozsyłam najprawdopodobniej dzisiaj. Korzystając z maili podanych na naszym forum oraz z fejsbuczka powysyłam na byłych i obecnych członków, wrzucę na forum ŁFSW oraz Centerpointu. Seller coś tam chciał działać z innymi jeszcze. Napiszę też do Bydgoszczy i innych znajomych. Ogólnie utworzę zaraz na dysku listę gości, jeśli do kogoś nie będę miał kontaktu lub zapomnę to będziecie mogli dopisać/napisać.

Jest ktoś chętny i na tyle odważny by upiec tort, lub zna mamę/babcię/ciocię/sąsiadkę która ma za dużo wolnego czasu?

Pytanie do Adzia czy byłby chętny poprowadzić LARPa w Nieborowie?

Jeżeli Vinga i Seboss się nie pojawią to rodzi się nam dużo poważniejszy problem. Zmotoryzowani wtedy pozostajemy Ja i Thorin. Trochę mało żeby wszystkich przewieźć, oczywiście możemy jeszcze liczyć na Thingola, Szycha, Chebeata, nie wiem kto tam jeszcze jeździ samochodem, ale to takie trochę na dwoje babka wróżyła.

Kwestia do ustalenia w trybie pilnym 1/2 czy 2/3 maja?

PS. Jeszcze pani coś tam mówiła, że zmieniają wizerunek ośrodka, że restauracja, że muzeum, że sratatata. Mamy nie straszyć innych mieczami i nie drzeć ryja. No ale kto by się takimi pierdołami przejmował.

PPS. Do Wycześniaka nie dzwoniłem w ogóle, ale mogę spróbować jeśli sądzicie że Nieborów za drogi lub za daleko czy coś.
Edytowane przez Milka dnia 31 marzec 2015 02:58
 
Milka
#48 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2015 02:46
Awatar

Administrator

Postów: 1184
Data rejestracji: 03.10.09

https://docs.goog...sp=sharing goście goście

https://drive.goo...sp=sharing
https://drive.goo...sp=sharing

Ja tam się nie znam, zapraszamy wszystkich na oba spotkania? Tam trzeba jeszcze dorzucić trochę ozdobników.
Edytowane przez Milka dnia 31 marzec 2015 09:25
 
Thingol
#49 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2015 08:41
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Milka napisał/a:
Jeżeli Vinga i Seboss się nie pojawią to rodzi się nam dużo poważniejszy problem. Zmotoryzowani wtedy pozostajemy Ja i Thorin. Trochę mało żeby wszystkich przewieźć, oczywiście możemy jeszcze liczyć na Thingola, Szycha, Chebeata, nie wiem kto tam jeszcze jeździ samochodem, ale to takie trochę na dwoje babka wróżyła.


Ja na 99% wyjeżdżam gdzieś 2 maja, więc bardzo mi przykro - na mnie nie możecie liczyć.

P.S.
Milka napisał/a:
PS. Jeszcze pani coś tam mówiła, że zmieniają wizerunek ośrodka, że restauracja, że muzeum, że sratatata. Mamy nie straszyć innych mieczami i nie drzeć ryja. No ale kto by się takimi pierdołami przejmował.


Trochę bezczelne z jej strony Pfft
Poprzednio jak tam byliśmy, to obsługa sama puściła Main Theme. Pamiętam jak uroczo wtedy Keyan za****lał do domku po FXa. Heh...

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Seboss
#50 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2015 09:45
Awatar

Użytkownik

Postów: 261
Data rejestracji: 28.01.13

Spróbuje w krótkim czasie odpowiedzieć jak to będzie wyglądać. Postaram się jakoś tak zrobić, żeby ten weekend z wami spędzić i żeby moje 7 os autko było do dyspozycji. Ponad to jeżeli mój brat młodszy zda prawko, to robią nam się dodatkowe miejsca w astrze.
Muszę to ustalić z siłami wyższymi ode mnie Wink
"Tylko że ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze"
 
Milka
#51 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2015 15:25
Awatar

Administrator

Postów: 1184
Data rejestracji: 03.10.09

Zgodnie z wolą większości zmieniłem termin rezerwacji z 1/2 na 2/3. Na potwierdzenie mamy tydzień. Dzisiaj w nocy porozsyłam zaproszenia. Postaram się je jakoś indywidualnie adresować.

Ustalaj Seboss, ustalaj. Z wyższymi siłami nie ma żartów.
 
Zan
#52 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2015 18:55
Awatar

Użytkownik

Postów: 14
Data rejestracji: 23.11.14

Też pewnie będę autem więc mogę zabrać dodatkowe 4 osoby.Smile
 
Thorin
#53 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2015 19:30
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Miałem zaproponować właśnie Ciebie, ale jak widać sam się zgłosiłeś. Dobrze, bardzo dobrze.

Czyli Thingola już można zaznaczyć że nie jedzie, a Zana że tak, dobrze rozumiem?
 
Thingol
#54 Drukuj posta
Dodany dnia 31 marzec 2015 19:52
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Dobrze rozumiesz Smile
na mnie można nie marnować cennych kilobajtów internetów i nie wysyłać zaproszenia ;p

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
ivered
#55 Drukuj posta
Dodany dnia 01 kwiecień 2015 22:37
Awatar

Użytkownik

Postów: 945
Data rejestracji: 21.01.07

Lista widzę się zapełnia Wink (1 oznacza "tak"?).
Always a pleasure to meet a Jedi...

www.plis.carbonma...

United we stand, divided we fall.
 
Thorin
#56 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 00:40
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

1
 
MistrzSeller
#57 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 01:15
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

ja tam będę tylko na tej części oficjalnej.
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Milka
#58 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 01:20
Awatar

Administrator

Postów: 1184
Data rejestracji: 03.10.09

ej no nie rób sobie jaj
 
MistrzSeller
#59 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 01:37
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

Na jakieś aftery poza miastem nie mam ochoty. Jak chcecie sobie popić to róbcie to sobie sami. Mnie tam oglądanie jak się upijacie czy robicie głupie rzeczy nie interesuje.
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Milka
#60 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 01:45
Awatar

Administrator

Postów: 1184
Data rejestracji: 03.10.09

nawet mi się nie chce z Tobą dyskutować. Zaprosiłeś Nadiru i Elin?
 
Przeskocz do forum:
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01/08/2023 18:17
Cytaty fanklubowe są dostępne dla zalogowanych. Prośba o podesłanie zdjęcia z ostatniego nieofa to wrzucę na stronę. Będzie dostępne tylko dla zalogowanych.

22/02/2022 21:22
Niech Moc będzie z Wami! Yoda

22/02/2022 20:49
Dziękować. Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że co niektórzy wchodzą jeszcze na stronę. Wink

26/12/2021 23:04
Wesołych Świąt X Mas

24/05/2021 22:22
Superancko. Grin

21/05/2021 09:29
Bo miałem czasem przyśpieszenia, powoli kończę już ten statek, coś wrzucę Smile

20/05/2021 18:27
Ja rzadziej wchodziłem to tempo pracy Ivereda wydawało się imponujące. Wink

20/05/2021 18:25
Odnotowuję, że znowu byłem Wink Grin

17/05/2021 21:42
Póki co trzymam się go Wink

14/05/2021 21:20
I bardzo dobrze Lordzie Smile

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.