Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Sobota, Kwiecień 27, 2024
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 12

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
ivered 3 tygodnie/dni
Nova24 tygodnie/dni
Damian27 tygodnie/dni
Thingol28 tygodnie/dni
jariniop30 tygodnie/dni
Lord W36 tygodnie/dni
Aero81 tygodnie/dni
Thorin115 tygodnie/dni
Chebeat207 tygodnie/dni
Vinga254 tygodnie/dni
Ankieta
Czy po ustaniu pandemii miałbyś ochotę na spotkanie członków SSFGW Utapau?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Zobacz temat
 Drukuj temat
Spotkanie Utapau C
Thingol
#61 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 02:07
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

eh Seller. A mogłeś to napisać 1 kwietnia - mieliby chłopaki zagwozdkę Smile

Mozliwe że dam radę się pojawić na części oficjalnej - czyli tak jak Seller.

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
ivered
#62 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 09:27
Awatar

Użytkownik

Postów: 945
Data rejestracji: 21.01.07

Sellererze - zgodnie z zasadą że mądrzejszy ustępuje głupszemu będziemy zapraszać do skutku Wink A tak na serio to nie ma w planach żadnych ekstrawagancji. Można śmiało wbijać Smile
Always a pleasure to meet a Jedi...

www.plis.carbonma...

United we stand, divided we fall.
 
MistrzSeller
#63 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 10:39
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

Milka >>> Tak. Zaprosiłem ich
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Pau
#64 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 17:00
Awatar

Użytkownik

Postów: 6
Data rejestracji: 31.08.14

Ja jadę Grin
Szkoda Seller :<
 
MistrzSeller
#65 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 17:20
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

Po prostu nie lubię takich szaleństw jakie wy lubicie.
Nie mówiąc, że źle bm się czuł w takim miejscu wśród tak wielu facetów.
Poza tym wszyscy są między sobą bardziej zżyci niż ze mną i byłoby tak, że siedziałbym samotny i się nudził.
Ja jestem człowiekiem który woli czas spędzać z jedną albo dwoma osobami, gdzieś w spokoju, a nie wśród tłumów ludzi (tłumy mnie męczą i sprawiają, że czuje się bardziej samotny, bo wszyscy są ze sobą bardziej zżyci).

Zreszta na spotkania ostatnimi czasy jakoś nie chodzę ze względów towarzyskich (jest zaledwie kilka osób z którymi lubię przebywać i rozmawiać wśród członków i osób, które na spotkania wpadają), tylko bardziej po to by porobić jakieś punkty programu, ewentualnie zająć sobie czas. Gdybym miał do wyboru większość was a hipotetyczną bliską osobę (czyt. dziewczynę albo przyjaciółkę) wybrałbym to drugie, ponieważ nie czuje więzi z wami.
Jest kilka osób, które lubię, ale do reszty mam bardziej neutralny stosunek.
Edytowane przez MistrzSeller dnia 02 kwiecień 2015 17:29
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Thingol
#66 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 17:27
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Popieram Sellera w 100%
Edytowane przez Thingol dnia 02 kwiecień 2015 17:32

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
ivered
#67 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 18:00
Awatar

Użytkownik

Postów: 945
Data rejestracji: 21.01.07

Dobra spox, jedzie kto chce, ja się wybieram bo jest to przecież rzadka okazja Wink
Edytowane przez ivered dnia 02 kwiecień 2015 18:00
Always a pleasure to meet a Jedi...

www.plis.carbonma...

United we stand, divided we fall.
 
Seboss
#68 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 18:45
Awatar

Użytkownik

Postów: 261
Data rejestracji: 28.01.13

A ja mam już potwierdzenie, że się wybieramy z Amandą i tak jak pytałeś milka mój brat też się pisze Wink
"Tylko że ludzie mają wrodzony talent do wybierania właśnie tego, co dla nich najgorsze"
 
Heisenberg
#69 Drukuj posta
Dodany dnia 02 kwiecień 2015 22:42
Awatar

Użytkownik

Postów: 61
Data rejestracji: 16.12.12

Też będę. Warto uczcić setne spotkanie to w końcu kawał historii.

 
Lord W
#70 Drukuj posta
Dodany dnia 03 kwiecień 2015 21:06
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Mistrzu Sellerze.

Nie będziemy pili. Ja na poprzednie tego typu imprezy do Łowicza i do Nieborowa jechałem rowerem.

W całej imprezie nie chodzi o to, żeby się napić. Chodzi o Gwiezdne wojny i Nasz fanklub.

Dopóki nie pojedziesz - to się nie przekonasz, a myślę, że warto choćby dla samego LARPa.

Do kwestii towarzyskich nie będę się odnosił. Utapau to nie jest kółko wzajemnej adoracji, żeby przychodzić dla towarzystwa. Ja tam przychodzę bo lubię. Tak samo bardzo lubiłem grać w szachy, ale odkąd pracuję w Warszawie niestety nie mogę już zaglądać na szachy.

Nudzić się Mistrzu nie będziesz - moim zdaniem. No, ale decyzje należy do Ciebie. jak nie chcesz przeżyć tej wyjątkowej chwili - trudno.

Nadal obstaję przy konkursie obrazkowym na spotkaniu oficjalnym, a kalambury warto zrobić na spotkaniu nieoficjalnym (na zakończenie spalimy hasła).

Co do domków - w maju bywa zimno, a w tych domkach też jest zimno - czy to LUX czy PRL. Także trzeba się ciepło ubrać. Wyspać tam się nie idzie. Zresztą nigdy nie chodziliśmy spać - od tego mam łóżko w domu.

Osobiście czerwiec jest lepszym terminem na tego typu wypady (ale to może za rok) - cieplej, dłużej widno.

Co do listy gości to może warto zaprosić: Yako, Durana, Luniaka, Klosza, Conana (czyli tych z dawnego Fantazionu - w końcu kilka łączonych spotkań mieliśmy), Ki-Adi Mundiego. Toruński Fanklub też Nas kiedyś zapraszał, ale nie pojechaliśmy (z perspektywy czasu może szkoda).

Warto by ustalić też plan spotkania i go w końcu opublikować. Ja jestem chętny do przygotowania tej oficjalnej części, tak jak mówiłem. Ważne, żeby to spotkanie było wyjątkowe.Pfft
 
Thingol
#71 Drukuj posta
Dodany dnia 03 kwiecień 2015 21:52
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Lord W napisał/a:
Mistrzu Sellerze.

Nie będziemy pili. Ja na poprzednie tego typu imprezy do Łowicza i do Nieborowa jechałem rowerem.

W całej imprezie nie chodzi o to, żeby się napić. Chodzi o Gwiezdne wojny i Nasz fanklub.

Dopóki nie pojedziesz - to się nie przekonasz, a myślę, że warto choćby dla samego LARPa.


Dajcie spokój Sellerowi. Chłopak jest konsekwentny i od zawsze powtarzał, że go takie wypady nie interesują - takie czyli pub/bar/ognisko w plenerze. I choćbyście przy ognisku zrobili UberNerdowski pkt programu o ulubionych postaciach kobiecych z fantastyki Mistrza Sellera, to i tak nie pojedzie Smile Ja nawet go w pewnym stopniu rozumiem.
Gif him e brejk Smile

A do LARPa skombinujcie sobie kilku MG. Jeden MG jest w stanie ogarnąć tylko max 6-7 osób, tak przynajmniej wynika z mojego marnego doświadczenia.

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Lord W
#72 Drukuj posta
Dodany dnia 03 kwiecień 2015 22:00
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

W ogóle warto, żeby scenariusz był wcześniej dopracowany, i już charakterystyka postaci była gotowa na kartkach z opisem i celem misji - jak to kiedyś Chudy zrobił (te karteczki też spalimy). Niestety w maju dzień jest krótki i lepiej od razu przystąpić do zabawy.

Fakt dwóch mistrzów gry to nie głupi pomysł, ale musieliby być zgrani w miarę.

Co do Mistrz Sellera to tez kiedyś na szlajał się po mieście na konwentach, nie grywał w planszówki i wielu rzeczy nie robił, ale się skusił. Nie był na spotkaniu 32, ani na spotkaniu 40. Nie wie, że faktycznie puścili nam z auta muzykę i że faktycznie dominowało SW (no może za czasów Chudego LARP nie bł SW).

No cóż - pozostaną mu Nasze opowieści.Wink
Edytowane przez Lord W dnia 03 kwiecień 2015 22:01
 
MistrzSeller
#73 Drukuj posta
Dodany dnia 03 kwiecień 2015 22:01
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

1. nie zamierzam jechać, bo mnie takie imprezy nie interesują. LARPy też.
2. Ja na utatpau nie przychodzę dla towarzystwa, więc takie towarzyskie spotkanie mnie by nudziło.
3. Nudzić się będę, bo wszyscy ze wszystkimi są lepiej zgrani, a mnie nikt nie dostrzega. Poza tym większość ludzi z fanklubu średnio lubię.
4. konkurs obrazkowy troche nie ma sensu bo w moim trójkonkursie jest runda, gdzie się odgaduje postaci po obrazkach, więc w sumie jest to coś podobnego.
Kalambury lepiej zrobić na oficjalnym spotkaniu, gdzie będą wszyscy.
5. W ogóle nie rozumiem po co robić ten nieoficjal. To po prostu nie ma sensu. Tylko marnowanie fanklubowych pieniędzy. Lepiej zrobić oficjalne spotkanie dłuższe.
6. Nieoficjal nie ma nic do zaoferowania poza towarzyskim spotkaniem, które mnie nie interesuje. A nie zamierzam jechać gdzieś by czuć się samotny. Zresztą i tak by się skończyło tak, że nikt by nie zauważał mojej obecnosci i wszyscy by mnie olewali jak zwykle. Bo zawsze tak jest, że mnie do czegoś ktoś tu namawia, a potem kompletnie o mnie zapomina i traktuje jak piąte koło u wozu.
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Thingol
#74 Drukuj posta
Dodany dnia 03 kwiecień 2015 22:07
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Ja jestem outsiderem, mnie obecnie nie lubią jeszcze bardziej niż Ciebie, więc miej to na uwadze interpretując, to co poniżej napisałem:

Jak już ogarniesz, że to:
MistrzSeller napisał/a:
3. Nudzić się będę, bo wszyscy ze wszystkimi są lepiej zgrani, a mnie nikt nie dostrzega. Poza tym większość ludzi z fanklubu średnio lubię.


jest przyczyną tego:

MistrzSeller napisał/a:
A nie zamierzam jechać gdzieś by czuć się samotny. Zresztą i tak by się skończyło tak, że nikt by nie zauważał mojej obecnosci i wszyscy by mnie olewali jak zwykle. Bo zawsze tak jest, że mnie do czegoś ktoś tu namawia, a potem kompletnie o mnie zapomina i traktuje jak piąte koło u wozu.


to daj znać Wink

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
MistrzSeller
#75 Drukuj posta
Dodany dnia 03 kwiecień 2015 22:13
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

To nie moja wina, ze inni mnie olewają. Ja jestem otwarty na ludzi. Ale większość ludzi tutaj po prostu albo jest nudna, irytująca, albo mnie olewa i nie zauważa. Ja tam jestem gotów się zbliżyć do innych, ale oni tez muszą chcieć zbliżyć się do mnie, a nie olewać moją obecność i przechwalać się jakie fajne rzeczy robią z innymi znajomymi.
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Lord W
#76 Drukuj posta
Dodany dnia 03 kwiecień 2015 22:23
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Ja mówię pas.

Święta idą, nie ma się co spierać. Niech każdy robi to co lubi, byleby był szczęśliwy.

Chcecie kalambury - proszę bardzo - ważne, żebyście przeżyli radosne chwile i mieli poczucie, że to jest to czego chcieliście.Smile
Edytowane przez Lord W dnia 03 kwiecień 2015 22:24
 
MistrzSeller
#77 Drukuj posta
Dodany dnia 04 kwiecień 2015 14:37
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

Co do Mistrz Sellera to tez kiedyś na szlajał się po mieście na konwentach, nie grywał w planszówki i wielu rzeczy nie robił, ale się skusił. Nie był na spotkaniu 32, ani na spotkaniu 40. Nie wie, że faktycznie puścili nam z auta muzykę i że faktycznie dominowało SW

Ja się nie szlajam na mieście na konwentach przecież. Nawet jak mam przejść z budynku konwentowego do sleeproomu to się boję, że się pogubię.
Nie grywałem w planszówki, bo nie miałem z kim. A odmawiałem wtedy gdy wyciagaliście jakieś mega trudne tytuły (teraz też często odmawiam grania).
Poza tym trudno, żebym był na 32. spotkaniu, jak wtedy mnie jeszcze w tym fanklubie nie było.
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Milka
#78 Drukuj posta
Dodany dnia 07 kwiecień 2015 22:20
Awatar

Administrator

Postów: 1184
Data rejestracji: 03.10.09

Ogólnie sytuacja wygląda tak, że osób chętnych jest zdecydowanie więcej niż się spodziewałem. Szczególnie przez ŁFSW. Miejsc w domkach mamy 36. osób chętnych co najmniej 40. Więc siłą rzeczy kilka osób skończy w namiotach. W tym tygodniu wpłacę zaliczkę, ogólnie dogadanie się z tą babką to nie jest taka prosta sprawa.
 
Lord W
#79 Drukuj posta
Dodany dnia 08 kwiecień 2015 22:26
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Szczerze to nie wiem czy impreza jest jednak 2 maja, czy 1 maja i od której nieoficjal. Jakaś oficjalna informacja w formie newsa by się przydała. Może warto ustalić też wspólnie szczegółowy program? Co do kalambur to koniecznie cytaty.

Chciałbym zaprosić ConAnuSa bo tego nie uczyniliście, ale chciałbym go zaprosić na właściwy dzień i godzinę. Nie macie kontaktu do Matchka, Saniera, Chudeusza, Tampiego, Vikinga? Jeżeli tak, to postaram się to jakoś załatwić.

Poza tym co ustaliliśmy z Tortem (robimy we własnym zakresie - kupujemy), co z szampanem i innymi przekąskami?

No i co ze sztandarem i nagłośnieniem, które miło byłoby załatwić. Rozumiem, że salę 104 mamy na 100 %. Ja chciałbym, żeby był pewien ceremoniał, ale tylko mi chyba na tym zależy. Chciałbym, żebyśmy pewne rzeczy przygotowali wcześniej.

Co z wystawą "pamiątek" - domyślam, że jesteście na nie, bo zbyt dużo zachodu. Po jedną największą trzeba by podjechać do Thingola.

Kwestia, która mnie nurtuje to LARP - wiadomo kto go ogarnie (czy skorzysta może z fabuły, korą przedstawiłem) i czy możemy spodziewać se opisów postaci przygotowanych wcześniej na karteczkach, tak, żeby zgodnie z tradycją spalić je w rytuale. No i kto ewentualnie będzie asystentem Mistrza (bo takowy się przyda jak to Thingol zaznaczył)

Warto też pomyśleć nad innymi atrakcjami SW na noc. Wink Może jak za dawnych czasów turniej w pockety.

http://forum.utap...oto_id=357

A może turniej SW w Dixita. Liczę, że będzie dużo dobrej zabaw z SW i mało picia.

Wiem, że zadałem wiele różnych pytań - ale zbliża się 100 spotkania Utapau, a ja jak zawsze nic nie wiem.

Najbardziej cieszy mnie, że na spotkanie oficjalne przybędą "ojcowie" założyciele. Po tylu latach znowu razem.Pfft

http://forum.utap...oto_id=195

Także to jest bardzo duży plus. Szkoda tylko, że Szycha ma nie być.Sad

Widać, że ludzie dopiszą i chwała im za to, ale za rok na 10-lecie musimy zrobić takie mega obchody jakiś Skierniewice, ja sam i inni członkowie jeszcze nie widzieli Wink
 
Thorin
#80 Drukuj posta
Dodany dnia 08 kwiecień 2015 22:54
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Sala na 100 spotkanie jest zaklepana na 100%.

Impreza jest 2/3 maja. Nieoficjalna część w sumie to raczej do oporu.

Sztandar się szyje powoli.

Nagłośnienie do sali 104? Czy na nieoficjal?

Jaki ceremoniał? Chodzi Ci o wejście do sali ze sztandarem? Tylko o to czy coś jeszcze?

Ja jestem jak najbardziej za pamiątkami. Za tamtą co jest u Thingola ja jestem jak najbardziej za.

Tort raczej jest trudny do zrobienia, a z tego co wiem to kosztuje w granicach 50 zł.
 
Przeskocz do forum:
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30          
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01/08/2023 18:17
Cytaty fanklubowe są dostępne dla zalogowanych. Prośba o podesłanie zdjęcia z ostatniego nieofa to wrzucę na stronę. Będzie dostępne tylko dla zalogowanych.

22/02/2022 21:22
Niech Moc będzie z Wami! Yoda

22/02/2022 20:49
Dziękować. Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że co niektórzy wchodzą jeszcze na stronę. Wink

26/12/2021 23:04
Wesołych Świąt X Mas

24/05/2021 22:22
Superancko. Grin

21/05/2021 09:29
Bo miałem czasem przyśpieszenia, powoli kończę już ten statek, coś wrzucę Smile

20/05/2021 18:27
Ja rzadziej wchodziłem to tempo pracy Ivereda wydawało się imponujące. Wink

20/05/2021 18:25
Odnotowuję, że znowu byłem Wink Grin

17/05/2021 21:42
Póki co trzymam się go Wink

14/05/2021 21:20
I bardzo dobrze Lordzie Smile

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.