Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Sobota, Maj 04, 2024
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 16

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
ivered 4 tygodnie/dni
Nova25 tygodnie/dni
Damian28 tygodnie/dni
Thingol29 tygodnie/dni
jariniop31 tygodnie/dni
Lord W37 tygodnie/dni
Aero82 tygodnie/dni
Thorin116 tygodnie/dni
Chebeat208 tygodnie/dni
Vinga255 tygodnie/dni
Ankieta
Czy po ustaniu pandemii miałbyś ochotę na spotkanie członków SSFGW Utapau?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Zobacz temat
 Drukuj temat
Spotkanie Utapau XCII
Thingol
#21 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 18:25
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Okey.

To na grudniowe spotkanie przygotuję prelekcję "Dlaczego socjaliści nie są ludźmi i powinni siedzieć w więzieniach"
Też w końcu powinienem się wykazać inicjatywą.

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Lord W
#22 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 18:39
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

No dobra - masz rację.

W odpowiednim czasie stanowczo nie zareagowałem sprzeciwem i Harry tego gościa umówił. Nawet byłem za - mój błąd. Teraz głupio będzie odkręcać to spotkanie. Może nam ten kontakt z tym gościem się kiedyś na przyszłość przyda - kto wie.

No chyba, że go nie umówił. No to nie ma wtedy problemu. Po prostu nie będzie tego punktu programu.

Co do socjalistów to pewnie jakie argumenty by się znalazły, ale lepiej, żeby jednak nie było zbyt dużego spamu.
 
Thingol
#23 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 18:45
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Na spotkanie 25ego ma przyjść jakiś dzieciak, wiek - III klasa podstawówki. Jest megasuperwielkim fanem SW (chociaż Seller by go pewnie nawet casualem nie nazwał).
Co mamy mu do zaprezentowania? Nic. Przyjdzie, popatrzy, wyjdzie, nie przyjdzie nigdy więcej.
Założmy, że 8 listopada przyjdzie jakiś inny świeży dzieciak, zafascynowany Gwiezdnymi wojnami. Co dostanie? Wykład o historii Bolimowa. Dla niego to będzie super fascynujące. I ostatnie spotkanie "fanów Gwiezdnych wojen" na jakie przyjdzie.

To tyle w temacie "przyciągania świeżej krwi".

Żeby było jasne, gość może być świetnym człowiekiem, mądrym, może mieć pasjonujące hobby, chętnie bym go posłuchał. Ale spotkanie Utapau to nie jest na to czas i miejsce.

A Harry, to niech lepiej obejrzy Gwiezdne wojny, przeczyta chociaż jedną książkę/komiks SW, zamiast kombinować.

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Lord W
#24 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 18:55
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

No to się zgadzam, że powinien czytać. To się przydaje w życiu.

Problem atrakcji dla dzieci i młodzieży jest problemem głębszym. Przez lata nie wypracowaliśmy sobie takowych atrakcji (bo kalambury nerdowskie są zbyt trudne).

Co moim zdaniem może przyciągnąć dzieci. Myślę, że Pocket Models są stosunkowe łatwe i fajne. Łatwiejsze od miniaturek. Konkurs obrazkowy z filmu też jest rzeczą fajną i nie zanudzi dziecka. ŁFSW wczoraj pokazało nam dwie, a nawet trzy super atrakcje dla dzieci, ale o tym napiszę w relacji. Punkty programu dla każdego. Brakuje nam takich pomysłów. Tabu, które zrobił Seller jest bardzo atrakcyjne. Wbrew pozorom już mi się uzbierało kilka naprawdę ciekawych atrakcji - tylko nie ma komu tego robić.

Można zrobić konkurs cytatowy typu puszczamy scenę, zatrzymujemy i są trzy odpowiedzi do wyboru.

EDIT:
Nie chce mi się pisać nowego posta, więc tylko pogrubię to, co bym "zlajkował" = // Thingol

Edytowane przez Thingol dnia 19 październik 2014 18:59
 
MistrzSeller
#25 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 19:29
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

Z drugiej strony też zbytnie skupienie na dzieciach może się obrócić przeciw nam w taki sposób, że spotkanie przemieni się w spotkanie hordy dzieciaków, a ludzie będą sie nudzić i nie będą przychodzić na spotkania. Kiedyś byłem na kilku spotkaniach Centerpointu i tam dzieciaki w pewnym sensie przejęły spotkanie. Do tego stopnia, że jak byłem na kolejnym spotkaniu to z stowarzyszenia były 3, 4 osoby, bo reszcie nie chciało się przychodzić.

Jak już można zrobić, że jedno spotkanie w miesiącu jest także i dla dzieciaków, a jedno tylko dla osób dorosłych. Wtedy myślę, że wilk będzie syty i owca cała.

Przy zaledwie 10 godzinach w miesiącu i jednej sali ciężko jest zaspokoić interesy tak różnorodnej widowni. No bo ja np. chciałbym pograć spokojnie w Miniatures nie słysząc obok hałasującej dzieciarni, albo pograć w RPG w spokoju. Ktoś inny chciałby pograć w planszówkę, ktoś inny posłuchać prelekcji, ktoś inny wolałby kalambury. Nie mówiąc już o kwestiach takich jak strach oto, że jakiś dzieciak mi uszkodzi z którąś z miniaturek. Więc hasło typu punkty programu dla każdego są trudne w realizacji.

Przy dzieciarni też nie zrobię prelekcji, bo nie specjalizuje się w tematyce dla dzieci (ewentuanie mogę zrobić jakąś prelekcje o Lego).
Pockety mogę udostępnić. Co do tabu to wymyślanie haseł i zakazanych słów jest po prostu dość pracochłonne.

Poza tym nie można całego spotkania naginać pod dzieci, bo to innych tylko zniechęci. Bo jak nasze spotkania zamienią się w zabawy dla dzieci jak na centerpoint to po prostu ja rezygnuje, bo przychodzę na spotkania po to aby odpocząć i spędzić fajnie czas, a nie niańczyć dzieci.

Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Mateusz
#26 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 19:49
Użytkownik

Postów: 3
Data rejestracji: 14.12.13

Kto to jest "gość Harry'ego" i o co z nim biega? xD
 
Thingol
#27 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 19:54
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

http://i.imgur.co...

Z archiwum naszego shoutboxa.

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Lord W
#28 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 20:28
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Seller ... a w ramach stowarzyszenie SkierCon dzieci będzie niańczyć Dominika i za chwile będą mieli masę członków.

Musimy się otworzyć na młodzież i integrować, a nie gadanie w stylu, że niech każdy robi sobie co innego. Póki co nie ma tłumów ludzi, a najmłodszy jest Harry, który ma już 18 lat.

Thingol napisał faktycznie ważną rzecz, a ja dodam, że mogą być rzeczy dla wszystkich. Ja z moimi braciakami i wujkiem robimy dużo wspólnych rzeczy, choć jesteśmy w różnym wieku. W szachy grają przedszkolaki i emeryci. My mamy być zgrani, a nie się dzielić, na grupki.

Przecież wymieniłem atrakcje, które są dla wszystkich. Jakby co można zrobić coś takiego jak z tymi cytatami, że nerdy kończą kwestie bez podpowiedzi. Taki konkurs pozwala na zyskanie pewnej wiedzy i utrwalenie cytatów. Tak samo Pockety są dla wszystkich czy X-wing.
 
Thingol
#29 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 20:32
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Nie no, spoko. Zróbmy jak Seller mówi.

Na spotkania Utapau w roku 2015 będa przychodzić:
Lordu, Seller, Harry.
Już widzę te epickie atrakcje na spotkaniu, arcyciekawe prelekcja, super nerdowskie dyskusje i mega konkursy.

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Lord W
#30 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 20:43
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

To już za trzy miesiące będzie 2015 r. Nawet jak w kolejnym miesiącu obmyślimy jak przeciągnąć nowych ludzi i jakie atrakcje są uniwersalne to nie ma siły, żeby w tak krótkim okresie przyciągnąć znaczną ilość nowych fanów.

Trochę nam się spam zrobił bo ten wątek to przyszłość fanklubu jest. Kluczowe są ciekawe i w miarę uniwersalne atrakcje.
 
Thingol
#31 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 21:03
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Ja na 25ego żadnej atrakcji nie przygotuję. Ja się na SW nie znam, jestem ledwie nędznym casualem.

Nie za bardzo też mam pomysł na atrakcje, które spodobają się dzieciakom. Kalambury cytatowe są bez sensu - członkowie Utapau z wieloletnim stażem i kilkukrotnym obejrzeniem filmów mają problem z pamiętaniem kto co kiedy powiedział.
Co będzie pamiętał 14/12latek z filmu? Cytat? Czy świecące miecze.
Na spotkaniu w bibliotece, dzieciaki mi zadawały pytania o tak beznadziejne nieistotne rzeczy z SW, że nawet nie umiałem na nie odpowiedzieć.

Prelekcja dla dzieci? Odpada kategorycznie. O czymkolwiek byś nie mówił, znudzi im się po 5 minutach.
Konkurs filmowo-obrazkowy. Spoko, da radę. Raz. Na 2, 3, 4tym spotkaniu z kolei znudzi się. Jak wszystko inne.

Przejrzyjcie sobie tematy odnośnie ostatnich 4-5 spotkań. Mamy trudności ze stworzeniem listy atrakcji dla nas samych - fanów z kilkuletnim stażem.


Gwiezdne wojny w Skierniewickim stowarzyszeniu fanów Gwiezdnych wojen umarły. Zabiła je rutyna.

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Lord W
#32 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 21:12
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

No nie do końca ... ja nawet jak bym chciał, to nie robiłem żadnych atrakcji, bo SkierCon był na głowie.

Spokojnie - teraz będę miał więcej czasu.Smile
Będziemy kombinować.

Jeszcze Gwiezdne wojny nie umarły dopóki jest choć jeden Jedi Wink
 
Thorin
#33 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 21:15
Awatar

Największe zło strony

Postów: 1650
Data rejestracji: 08.01.10

Dominika ma lat ... (nie wiem czy mogę napisać bo to podobno nie ładnie tak wytykać kobiece wiek, ale w sumie to dziecko jeszcze) ma lat 16, szach mat Wojciech.

Jednak rozmowę na temat uatrakcyjnienia spotkań bym zrobił teraz nawet bez Wojciecha. Ustalić co i jak można robić, jakiś plan działania.

Jeśli ten chłopak ma przyjść na spotkanie to odpuściłbym sesje i ogarnął jakieś Star Warsowe atrakcje. Ja jak coś to mam, ale nie wiem czy poziom będzie dobry.
 
Lord W
#34 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 21:24
Awatar

Administrator

Postów: 4931
Data rejestracji: 15.02.07

Spoko Thorin. Ja wiem ile Dominika ma lat. Jako, że wykonałeś ruch figurą związaną i odsłoniłeś króla, to jest to nieprawidłowe posuniecie.

Sama jest niepełnoletnia (mam nadzieje, że się nie obrazi) ... my nawet takiej młodzieży nie mamy (autocenzura).

Słuchajcie jak tam większość zdecyduje, ale mnie chodziło o to, żebym ja wiedział co myślicie, a jak mnie nie będzie to niewiele się dowiem. No chyba, że na kolejnym spotkaniu członkowie zarządu chcą mi to streszczać.Wink
Edytowane przez Lord W dnia 19 październik 2014 21:48
 
MistrzSeller
#35 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 22:48
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

Lord W >>> Ja rozumiem o co chodzi. Tylko zwracam uwagę, że to może pogorszyć sprawę. Poza tym właściwie to nie mamy żadnego pomysłu na atrakcje dla dzieci.

Generalnie spotkania dla dzieci powinny być jakoś oddzielone (albo raz na miesiąc dzieci, raz dorośli, albo dzieci 13-15, a potem dorośli czy coś w tym stylu) Wtedy dzieci będą przychodzić, ale dorośli też będą mogli zająć się swoimi rzeczami.

Już nie mówiąc o tym, że bardziej potrzebni by nam byli ludzie w wieku gimnazjum, liceum, a nie małe dzieciaki. Jak tak dalej pójdzie to zanim one urosną i tak fanklub padnie. Stawiam bardziej na wiek 13-17 i takich ludzi powinniśmy szukać, a nie wrzeszczących dzieciaków, które będą tylko kulą u nogi i sprawią, że nie będzie można zrobić na spotkaniach nic ciekawego, bo to będzie nudne dla dzieciaków.

Od razu mówię jak zmienicie spotkania w plac zabaw dla dzieci to ja odchodzę, nie po to przychodzę na spotkania fanów by niańczyć rozwydrzone bachory.
Edytowane przez MistrzSeller dnia 19 październik 2014 22:53
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Thingol
#36 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 22:50
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Lord W napisał/a:
Słuchajcie jak tam większość zdecyduje, ale mnie chodziło o to, żebym ja wiedział co myślicie, a jak mnie nie będzie to niewiele się dowiem. No chyba, że na kolejnym spotkaniu członkowie zarządu chcą mi to streszczać.Wink


A wierzysz, że ktokolwiek przedstawi jakąś "wizję"? Mamy członków, którzy potrafią się 3 tygodnie na stronę nie logować, bo im się nie chce, a przygotują 10-minutowe wystąpienie z wizją rozwoju stowarzyszenia? Gimmi e brejk pliz.

Podtrzymuję - te całe "wizje" bez obecności Wojciecha są pozbawione sensu. Chociażby dlatego, że Wojciech jest prawdopodobnie jednym, który jakąś wizję ma.

EDIT.
Seller, nie zrozumiałeś problemu. Problemem nie są dzieci, ani atrakcje dla dzieci. Problemem jest to, że nasze spotkania są hermetyczne i nudne. Jeśli przyjdzie ktoś nowy, to mu się po prostu nie spodoba i nie przyjdzie więcej. Bez znaczenia czy ma 12 czy 21 lat.
Jak stow. ma się rozwijać, jeśli odtrącamy potencjalnie nowych ludzi? Jak?

MistrzSeller napisał/a:
Od razu mówię jak zmienicie spotkania w plac zabaw dla dzieci to ja odchodzę, nie po to przychodzę na spotkania fanów by niańczyć rozwydrzone bachory.

Powiedziałem, o tym, że prawdopodobnie może nam się na spotkaniu zjawić jeden. JEDEN. JEDEN, kurwa, JEDEN DZIECIAK. Skąd wziąłeś z tego plac zabaw?
Edytowane przez Thingol dnia 19 październik 2014 22:56

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
MistrzSeller
#37 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 23:24
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

Ja po prostu zwróciłem uwagę, że robienie wszystkiego pod dzieci też nie jest superwyjściem.

A co do tego co piszesz: Zdecydowanie Utapau jest hermetyczne. Wystarczy popatrzeć, że jedynymi, którzy do nas dołączyli, albo po prostu przychodzą na spotkania lub współpracują to są nasi znajomi.
Przy czym dwie ważne sprawy:
1. To nie jest nowy problem, bo jak dołączałem to stowarzyszenia 5 lat temu to w gruncie rzeczy też tak było. Może i było trochę więcej atrakcji, ale i tak na pierwszych spotkaniach na których byłem momentami się nudziłem. Nawet przy którymś miałem chwile kryzysu czy warto się tym zajmować. Ale później wziąłem się za tworzenie punktów programu i po prostu traktowałem Utapau jako możliwość realizacji swojej pasji.
W gruncie rzeczy od początku nowi mieli tu pod górkę. Przy czym jest jeszcze jedna rzecz:
2. W innych stowarzyszeniach jest dość podobnie. One też są dość hermetyczne. Nudne też. Byłem na czterech spotkaniach Centerpointu, na żadnym nie było żadnego punktu programu. Większość spotkania to po prostu luźne rozmowy +dzieciaki grające w X-wingi. Na Łódzkim byłem na jednym spotkaniu i jakbym poszedł na nie będąc fanem SW, nie znającym fandomu (po prostu gościem co usłyszał o spotkaniach i przyszedł też bym się nudził).
Na radomskich spotkaniach w sumie tylko grali w planszówki (w sumie tu było ciekawie, choć nie koniecznie mogłoby to sprzyjać integracji).
Generalnie to jest problem raczej wielu fandomów.

Tyle teoria. Ale przejdźmy do praktyki.
Nie wiem co zrobić by rozruszać spotkania.
Ja staram się jak tylko mogę by coś na spotkaniach było (a to jakaś prelekcja a to konkurs). Mam obecnie 4 prelekcje dla casuali, które mogę poprowadzić od ręki. Dwie które mam częściowo zrobione (nie długo pewnie je skończę).

Zgodzę się, że to ważna sprawa i trzeba się nad tym zastanowić. Inaczej skończymy jak Outlander.

Powiedziałem, o tym, że prawdopodobnie może nam się na spotkaniu zjawić jeden. JEDEN. JEDEN, kurwa, JEDEN DZIECIAK. Skąd wziąłeś z tego plac zabaw?

Chodziło mi oto, że jesli skupimy się na atrakcjach dla dzieci to po prostu wszystko pójdzie na dno. A poza tym jeden dzieciak też potrafi być denerwujący. Zwłaszcza jeśli by go zadowolić trzeba wymyślać specjalne punkty programu i specjalnie zmieniać formułę całego spotkania.
Edytowane przez MistrzSeller dnia 19 październik 2014 23:27
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Thingol
#38 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 23:35
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

Jedyne Gwiezdne wojny jakie obecnie są na rynku, to poza nadchodzącym Epizodem VII, Star Wars Rebels - animowana bajeczka dla dzieci.

Naturalnym targetem dla SW będą dzieci. Fani starych, zdekanonizowanych, Gwiezdnych wojen, nie pojawią się nagle znikąd, bo ich po prostu nie ma.
Ostatnie dwie osoby przyjęte do Utapau to Vinga i Seboss. Vinga obejrzała SW dopiero po tym jak została członkiem Utapau. Seboss nie wiem czy w ogóle obejrzał do dzisiaj. Vinga za to zaczęła nawet czytać. Chwała jej za to, mam nadzieję, że sie nie zniechęci za szybko.

Są więc dwie opcje:
1. Naturalny target SW jako marki = naturalny target Utapau. Trzeba się przygotować mentalnie, że jedynymi potencjalnymi świeżymi fanami są młodzi ludzie w wieku 10-16 lat. I trzeba się na nich przygotować merytorycznie i psychicznie. Dzieci nienawidzę, ale potrafię zacisnąć zęby i coś ogarnąć.

2. Rekrutacja poprzez znajomych na zasadzie wciskania SW na siłę. Powodzenia, próbowałem już tego. Udaje się w przypadkach raz na 10. Poza tym - nie mam znajomych Boba Fett

Nie mamy planszówek (SWowych), nie mamy X-winga, nie mamy nic w ofercie, poza Sellerowymi prelekcjami i kilkoma konkursami.
Edytowane przez Thingol dnia 19 październik 2014 23:41

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
MistrzSeller
#39 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 23:40
Awatar

Użytkownik

Postów: 1019
Data rejestracji: 13.09.09

SW nie jest tylko dla dzieci. Są też fani SW w wieku gimnazjum, liceum. Powinniśmy się skupic na nich, a nie na wrzeszczących bachorach, które będą nam co chwila we wszystkim przeszkadzać. Nie po to tyle lat pracowałem na rzecz tego stowarzyszenia by teraz zamienić je w jakiś plac zabaw dla dzieci.
Czas jest względny

Moje książki SW: http://www.gwiezd...?nr=429673
Jeśli chcesz pożyczyć którąś odezwij się na PW.
 
http://www.gwiezdne-wojny.pl/b_blog.php?u=8218
Thingol
#40 Drukuj posta
Dodany dnia 19 październik 2014 23:41
Awatar

Użytkownik

Postów: 1803
Data rejestracji: 21.01.07

MistrzSeller napisał/a:
Nie po to tyle lat pracowałem na rzecz tego stowarzyszenia by teraz zamienić je w jakiś plac zabaw dla dzieci.


Napisz jeszcze raz taką formułkę, to:

1. Wyśmieję Cię.
2. Zbanuję Cię za spam.

Scattered scraps of Humanity.

###

Burn the Bridges & enjoy the Fire!

 
Przeskocz do forum:
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01/08/2023 18:17
Cytaty fanklubowe są dostępne dla zalogowanych. Prośba o podesłanie zdjęcia z ostatniego nieofa to wrzucę na stronę. Będzie dostępne tylko dla zalogowanych.

22/02/2022 21:22
Niech Moc będzie z Wami! Yoda

22/02/2022 20:49
Dziękować. Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że co niektórzy wchodzą jeszcze na stronę. Wink

26/12/2021 23:04
Wesołych Świąt X Mas

24/05/2021 22:22
Superancko. Grin

21/05/2021 09:29
Bo miałem czasem przyśpieszenia, powoli kończę już ten statek, coś wrzucę Smile

20/05/2021 18:27
Ja rzadziej wchodziłem to tempo pracy Ivereda wydawało się imponujące. Wink

20/05/2021 18:25
Odnotowuję, że znowu byłem Wink Grin

17/05/2021 21:42
Póki co trzymam się go Wink

14/05/2021 21:20
I bardzo dobrze Lordzie Smile

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.