Skierniewickie Stowarzyszenie FanĂłw "Gwiezdnych wojen" "Utapau"
Strona główna - Forum - Statut - O nas - Kategorie newsów - Kontakt - Kalendarz - Galeria - Download - Szukaj - Ostatnie komentarze Niedziela, Maj 19, 2024
Zarząd:
Prezes:
Milka - gg:274886

Wiceprezes:
Lord W - gg:2504559
E-mail: wpolskce@poczta.onet.pl

Skarbnik:
Thorin - gg:1505406
Artykuły
· Recencja "Ostatniego...
· Spotkanie Utapau CXII
· Recencja Łotra Jeden
· Spotkanie Utapau CXI
· Spotkanie Utapau CX
Aktualnie online
· Anonimowi: 21

· Zalogowani: 0

· Łącznie użytkowników: 98
· Najświeższy rekrut: Monika
Ostatnio online
ivered 6 tygodnie/dni
Nova27 tygodnie/dni
Damian31 tygodnie/dni
Thingol31 tygodnie/dni
jariniop34 tygodnie/dni
Lord W39 tygodnie/dni
Aero84 tygodnie/dni
Thorin118 tygodnie/dni
Chebeat210 tygodnie/dni
Vinga257 tygodnie/dni
Ankieta
Czy po ustaniu pandemii miałbyś ochotę na spotkanie członków SSFGW Utapau?





Musisz zalogować się, aby móc zagłosować.
Reklama:
Spotkanie Utapau CV
Dawno, dawno teamu w odległej galaktyce ...

Spotkanie CV

Kiedyś spokój panował w galaktyce
rycerze sumiennie szkolili się na mistrzów
a także szukali wrażliwych na Moc adeptów
i nie musieli myśleć o żadnej polityce

Mało było istotnych wydarzeń, oraz akcji
musieli sami dbać o zapewnienie atrakcji
i nastały w końcu takie dziwne czasy
że dawno nie wiedziano takiej ich masy

Mroczne czasy, gdy rycerze rozproszeni
inni zaś mocno zmęczeni i wypaleni
tlą się dawnego zakonu szare cienie
a tu nadciąga Mocy Przebudzenie ...


Plan spotkania był ambitny, gdyż zakładał całe trzy konkursy, a także niezwykle ważne dyskusje. W związku z odejściem Harrego mało kto przychodzi obecnie punktualnie na spotkanie. Jednak tym razem Vinga i Zan przybyli ok godz. 15 i z niecierpliwością czekali na pozostałych. Jako pierwszy dołączył Lord W, a zaraz potem wkroczyli Thorin i Milka, którzy po drodze wpadli w tarapaty, gdyż uszkodzeniu uległa opona w ich samochodzie (tym razem to nie był zamach na Sellera). Swoją drogą sam Mistrz Seller miał zaszczycić zebranych swoją obecnością, ale Moc podpowiedziała mu, że nie warto przychodzić.

Tradycyjnie spotkanie zaczęło się od luźnych rozmów. Z czasem jednak Milka przeszedł do rozmów na temat Gwiezdnych wojen i planowanych akcji: w Kutnie i w Kinie Polonez z okazji premiery Przebudzenia Mocy. Po chwili Lord W wyjął kilka kartek i pisak i rozpoczęło się notowanie wspólnych pomysłów. Pojawiły się propozycje znanych i lubianych punktów programu jak choćby: kalambury, konkurs wiedzowy, konkurs obrazkowy czy walki na kije imitujące miecze. Nowością były kolorowanki (pomysł Vingi), a także kręgle. Pomysł innowacyjny i ciekawy, tylko teraz pozostało wykonanie. Właśnie wykonanie kręgiel uznano za priorytet do realizacji na kolejnym spotkaniu.

Po szybkim oszacowaniu kosztów omówiono uczestnictwo Utapau w premierze 7 epizodu. Główna różnica obejmowała przygotowanie prelekcji, które zostaną wygłoszone przed premierowymi pokazami filmu. Gdy już kwestie atrakcji zostały omówione, większość musiała wracać do innych spraw. Thorin, Vinga i Milka opuścili lokal, a Lord W z Zanem zostali jeszcze chwile. Niestety dwie osoby to stanowczo za mało do realizacji przygotowanych atrakcji. Zatem obaj porozmawiali o przeciekach dotyczących fabuły Przebudzenia Mocy, o laserowej bitwie w Łodzi, o pierwszym i drugim SkierConie, Avangardzie oraz fabule TotSa i OoS. Niewątpliwie kolejne grafiki Ivereda pojawiające się na stronie były inspiracją do dyskusji i dawały nadzieję, że fanfilm zostanie dokończony, w nie tak bardzo odległym czasie.

W końcu Zan musiał wracać do domu, a Lord W udał się w podróż po galaktyce. Gdy już myślał, że to będzie koniec przygód zadzwonił Thingol. Po dłuższej chwili obaj byli na pokładzie Sokoła Milenium i skoczyli w nadprzestrzeń.

Niech Moc będzie z Wami!



1. Spotkanie 95 odbyło się 7 listopada 2015 r., w Centrum Kultury i Sztuki w sali 104, w godz. 15-18.
2. Wzięli w nim udział: Vinga, Milka, Thorin, Zan i Lord W
3. Dyskusje na temat: wypadu do Kutna, premiery Przebudzenia Mocy


PS 1. Jeżeli ktoś się spodziewał CV Utapau (Curriculum vitae) to niestety go nie znalazł. Historia Utapau jest na tyle bogata, że trochę by zajęło jej opisanie.
PS 2. Oczywiście gdybym ją pisał od początku, to by się zeszło, ale na szczęście od czego jest Ossus -> SSFGW Utapau
PS 3. Możliwe, że zbliżamy się do końca tej historii, ale póki co jest jeszcze co relacjonować.
PS 4. Zapraszamy do wspólnego robienia kręgli oraz wyjazdu do Kutna (12 grudnia).
PS 5. Do zobaczenie na Przebudzeniu Mocy. Może dotknie ono także Utapau.
PS 6. Póki co jedziemy pokazać ŁFSW, że "tylko szturmowcy strzelają tak celnie"
PS 7. Dobrze, że mamy Święto Niepodległości to jest chwilka na napisanie relacji (będzie ją można przeczytać szybciej niż miesiąc po spotkaniu).
· Napisane przez Lord W dnia 11 listopad 2015 19:27 · 8 komentarzy · 23485 czytań · Drukuj
Komentarze
#1 | MistrzSeller dnia 13 listopad 2015 11:10
Fajnie. Specjalnie się pytałem czy będziecie mówić o Kutnie i premierze. Nikt mi nie odpowiedział więc to olałem, a teraz się okazuje, że gadaliście o tym bez mojego udziału.
Może następnym razem jak macie zamiar omawiać coś ważnego to informujcie ludzi
#2 | Lord W dnia 14 listopad 2015 23:44
Hm ... napisałem Ci. Wejdź na forum w odpowiedni temat i popatrz. Było wyraźnie napisane, że będziemy rozmawiać. W dniu spotkania to potwierdziłem ponownie (bo miałeś co do tego wątpliwości).

Przykro mi, że nie reagujemy odpowiednio szybko, ale niestety ja nie jestem dyspozyjny. Na ile mogę reaguję na stronie i odpowiadam.

Wszystkich członków Utapau informujemy na stronie, ewentualnie na oficjalnym spotkaniu.
#3 | MistrzSeller dnia 15 listopad 2015 21:06
Było napisane, ze być może będziecie rozmawiać. Bardziej rzuciłeś to jako propozycje. A potwierdziłeś to na kilka godzin przed spotkaniem, gdy sprawa już dla mnie wydała się zamknięta.
#4 | ivered dnia 17 listopad 2015 17:00
A jednak nie była.
#5 | Thingol dnia 17 listopad 2015 18:09
"Difficult to see, always in motion is the future" Yoda
#6 | Lord W dnia 18 listopad 2015 20:49
Można było się jednak domyśleć, że jest 80% szansy, że będziemy rozmawiać, jeżeli spotkanie dojdzie do skutku. Za wczasu powiem, że na kolejnym spotkaniu też będziemy rozmawiać. Tylko nie pytaj Mistrzu "czy na pewno", bo nie dam gwarancji, że inni przyjdą i będzie z kim.

Fakt, że odpowiedź była bardzo późno. Niestety nie reaguje na bieżąco to fakt. Sad
#7 | Thingol dnia 19 listopad 2015 01:13
Bezsensowna rozmowa. Seller nie przyszedł, jego strata, sam jest sobie winny. Jak chciał mieć wpływ na coś, to mógł ruszyć dupę. Woli narzekać, nihil novi.
#8 | Lord W dnia 22 listopad 2015 19:25
Jednak szturmowcy strzelają celnie. Chyba, że po drugiej stronie są Ewoki Smile
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Kalendarz
Po Wt śr Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Shoutbox
Musisz zalogować się, aby móc dodać wiadomość.

01/08/2023 18:17
Cytaty fanklubowe są dostępne dla zalogowanych. Prośba o podesłanie zdjęcia z ostatniego nieofa to wrzucę na stronę. Będzie dostępne tylko dla zalogowanych.

22/02/2022 21:22
Niech Moc będzie z Wami! Yoda

22/02/2022 20:49
Dziękować. Dawno mnie tu nie było, ale widzę, że co niektórzy wchodzą jeszcze na stronę. Wink

26/12/2021 23:04
Wesołych Świąt X Mas

24/05/2021 22:22
Superancko. Grin

21/05/2021 09:29
Bo miałem czasem przyśpieszenia, powoli kończę już ten statek, coś wrzucę Smile

20/05/2021 18:27
Ja rzadziej wchodziłem to tempo pracy Ivereda wydawało się imponujące. Wink

20/05/2021 18:25
Odnotowuję, że znowu byłem Wink Grin

17/05/2021 21:42
Póki co trzymam się go Wink

14/05/2021 21:20
I bardzo dobrze Lordzie Smile

Warto zobaczyć:


Skierniewickie Stowarzyszenie Fanów Gwiezdnych Wojen "Utapau"
HTML, PHP, coding, etc: Chebeat
Design: Chebeat & Thingol

Star Wars jest znakiem towarowym Lucasfilm, ble, ble, ble... (użyto w celach fanowskich..)


Powered by PHP-Fusion copyright © 2002 - 2009 by Nick Jones.
Released as free software without warranties under GNU Affero GPL v3.